Skip to content

Hakkımızda

vesform hava tankı imalat
Vesform -rmark

VESFORM; sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir.Basınçlı tank imalatı amacıyla 1985 yılında Ankara’da kurulmuştur.Ana ürünümüz olan VESFORM markalı hava tankları, TÜV Avusturya, ISO 9001:2015 kalite standartlarında ve Makine Mühendisleri Odası denetiminde üretilmektedir.

Hava tankları yüksek kalitede ve istenilen basınca göre imalatı yapılmaktadır.

En son teknoloji ile hızlı ve kaliteli üretim kapasitesine sahip olan fabrika;çok kısa sürede Türkiye’nin önde gelen basınçlı tank üretim tesislerinden biri haline gelmiştir.Tüm basınçlı tanklar firmamızın çevresel titizliği ve ekolojik sağlık uyumlu olarak üretilmektedir.Ar-Ge, üretim, satış ve SSH birimlerinin etkin ve esnek organizasyonu sayesinde müşterilerin gereksinimlerine göre tasarlanır. Satış sonrası servis birimi tüm müşterilerin yedek parça ve servis gereksinimlerinin derhal karşılanmasını sağlar.Üstün nitelikli, her zaman kendisini kaliteye adamış olan personel; güvenilir ve yenilikçi tasarım ile şirketin yüksek etkinlik düzeyine ulaşmasına olanak tanır.

Misyon

  • Şirketimizde mevcut olan teknolojik yetenek ve kapasite doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
  • Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak
  • Hedeflerimizi çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek
  • Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak
  • Mevcut ve yeni ürünlerimi ile faaliyet alanımızın gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak

Vizyon

Müşterilerimizin ve VESFORM’un geleceğini şekillendirmede rol oynayan ürün, hizmet ve insan sermayesine yatırım yapmak, verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek, örnek şirket olmak.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Vesform, 1985 yılından bu yana edindiği tecrübeyle Ankara Türkiye’de 1.500 m2’lik tesisi ile  çeşitli endüstriyel sektörler için basınçlı kap üretmektedir.